piątek, 28 marca 2014

Szczypta Kuby

zdj. Paweł Bliźnicki
Jesteś tu pierwszy raz? 
Wpadasz od czasu do czasu po ulubiony przepis? 
A może jesteś jednym z moich znajomych, którzy tak bardzo wspierają mnie w tym co robie?         

  Na pewno załapiesz się do którejś z kategorii i na pewno muszę Ci o czymś powiedzieć...


        Jestem studentką I roku, szczęśliwym trafem z początkiem stycznia dostałam się na staż. Wiadomo, staże zawsze pozostawiają wiele o życzenia. Tym razem było inaczej. Nie dość, że bardzo zdziwiłam się gdy dostałam telefon na rozmowe, w końcu I rok...Kolejnym zdzwiwieniem było przyjęcie, a następnym, fakt że zajmowałam się czymś o wiele bardziej wartościowym niż podawanie kawy.I,choć z tańcem mam niewiele wspólnego, to właśnie Szkoła Tańca umożliwiła mi odbywanie tego stażu. Nauczyłam i ciągle uczę się wielu rzeczy, poznaję wspaniałych ludzi i biorę udział w fantastycznych projektach.

        Jednym z nich jest Festiwal Kultury Kubańskiej, który odbędzie się we Wrocławiu(7-13 kwietnia). Festiwal jest tak różnorodny, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Dzieki wielu osobą mocno zaangażowanym w realizacje tego projektu, udało nam się połączyć wiele różnych dziecin, takich jak kultura, podróżowanie, taniec. Ku mojemu wielkiemu szczęściu, przemyciliśmy tam również wątek kulinarny.
 Jedną z akcji związanych z tą cześcią Festiwalu, jest Festiwal Kuchni Kubańskiej( DURSZLAK)
Możliwość organizacji cześci kulinarnej, to dla mnie ogromna radość i chce się nią podzielić z Wami!


Z racji tego, że Festiwal odbywa się we Wrocławiu, mam również ogromną prośbę do  blogerek/blogerów z Wrocławia i okolic, odezwijcie się ! :) A jeśli i Ciebie zaciekawił Festiwal, kochasz taniec/podróże/muzyke i śpiew, ZAPRASZAM :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty